O firmie

Zajmujemy się projektowaniem i budową stron internetowych. Patrzymy zawsze do przodu podążając za nieustannie zmieniającym się wymaganiom rynku. Rozumiemy jak ważny dla Ciebie jest wygląd Twojej witryny internetowej. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, możemy pomóc Ci zdobyć zaufanie Twoich klientów.

Nasze projekty mogą przyczynić się do wzmocnienia marki i optymalizacji wyników biznesowych. Tworzymy unikalne elementy marki i projekty stron internetowych, które idą w parze, nie tylko na materiałami drukowanymi i internetowymi, ale z ogólną strategią marketingową. Wygląd Twojej strony www wpływa na to, jak ludzie postrzegają firmę, jest to reprezentacja firmy, a ludzie używają jej, aby w ułamku sekundy podjąć decyzję: czy firma jest wiarygodna i godna zaufania.

Sieć web jest stale rozwijana, a techniki projektowania stron internetowych zmieniają się wraz z nią. W ciągu ostatnich kilku lat, komputery stacjonarne ustąpiły laptopom a laptopy ustępują tabletom i smartfonom. Sposób w jaki ludzie doświadczają obecnie Internet, jest o zupełnie inny, niż to było to zaledwie 5 lat temu. Projektowanie stron internetowych jest obecnie czymś zupełnie innym niż kilka lat temu. Nowe technologie, funkcje, style i trendy wymagają innowacyjnego myślenia o tym, jak dobrze zaprojektować witrynę. Dlatego istotną rzeczą jest, żeby znać proces projektowania stron internetowych od podszewki, używając najnowszych dostępnych rozwiązań projektowych i technologicznych.

Czym się zajmujemy
Projektujemy strony internetowe w oparciu o panujące obecnie na rynku trendy. Nasze strony tworzymy z zastosowaniem najnowych rozwiązań technologicznych, ciągle dostosowując je do zmieniających się potrzeb.
Wykonujemy projekty materiałów drukowanych oraz internetowych, spójnych z ogólną strategią marketingową firm. Projektujemy ulotki, logotypy, foldery i katalogi reklamowe, billboardy, rollupy itp. oraz przygotowujemy je do druku.
Żeby wzbogacić a zarazem dopełnić wahlarz świadczonych usług w obrębie tworzenia wizerunku firmy, wykonujemy fotograficzne sesje asortymentu. Zdjęcia wykonujemy w studio bądź w siedzibie firmy Klienta.
Dodatkowo nagrywamy i montujemy filmy reklamowe, prezentacje firm itp. z przeznaczeniem zarówno do Internetu jak i innych mediów. Nasze filmy powstają na wysokiej jakości sprzęcie audio-wizualnym.
Ostatnie realizacje